Sevgiliye Kitap

server/YOF7M-sevgiliyekitap.png

-Sipariş formunda size sorduğumuz soruları bünyemizde bulunan hazır şablonlar içerisine hiç bir kopukluk olmadan tamamen siz yazmışsınız gibi size özel bir kitap oluşturmaktayız. (Sipariş formundan hariç daha fazla anı veya fotoğraflar ekleyebilirsiniz.)

- Siparişinizin ardından müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçip teyit aldıktan sonra en fazla iki iş günü içerisinde kargoya verilmek üzere konusunda uzman arkadaşlarımız tarafından hazırlığına başlanmaktadır.

- Kitap üzerinde firmamıza ait herhangi logo,yazı vb. ibare bulunmamaktadır. Kitabımız yaklaşık en az 80 en fazla 150-200 sayfaya kadar çıkmaktadır.

-Sipariş formunda sizden dört adet fotoğraf istemekteyiz. Bunlardan iki tanesini kapak tasarımı için diğer iki tanesinin de en uygun olanını tüm sayfalarda arka plan olarak kullanmaktayız.

-Kitabımızın boyutu roman boutundadır (14x20cm). -Ek olarak eklenmesini istediğiniz resimleri bizlere e-mail olarak gönderebilirsiniz. 10 tane fotoğrafa kadar ücret alınmamaktadır. 10’dan fazla fotoğraflar için sayfa başı 50 Kuruş ücret alınmaktadır.

sevgiliye hediye sevgiliye kitap sevgiliye hediyeler sevgiliye hediyeler Sevgiliye Kitap konya web tasarım anfi konya evden eve taşımacılık kırıkkale web tasarım konya güzellik salonu konya güzellik salonları gördes haber Internet Hizmetleri www.siteekle24.net ayçekirdek içi ayçekirdeği içi
comments powered by Disqus